Re: Re: Dotaz

Jiří T. | 19.11.2011

Pane Zemane, děkuji za odpověď i za to že jste vlastně potvrdil, že udávaná jak jsem nazval sprosťárna na lidech se skutečně stala. Ani mě nevadí ty vaše řeči o zneužití svobody projevu a ani se nedojmu když si vás představím před 22 lety jak na Václaváku posloucháte modlitbu pro Martu.

Skutečností je že město má prodávat bytový fond buď stávajícím nájemníkům a dá se pak pochopit, že za výhodnější cenu a nebo třetím osobám za cenu tržní. Pan Malý to svým fíglem obešel a vy jste to ve svém příspěvku potvrdil, tečka. Je to vysoce neetické a nemorální u člověka, který celou privatizaci připravuje a povídat si o tom můžete co chcete. Je to lidské selhání u člověka, který chce vykonávat veřejnou práci a je to hlavně neodpustitelné a neomluvitelné.
Dali jste se na politiku, jste za to královsky placeni a tak musíte holt počítat i s přísnějším metrem veřejnosti a takových to lidských přešlapů se vyvarovat. Nejen, že se to panu starostovi nepovedlo, ale navíc prostřednictvím vaší urputné obhajoby začínáte do toho spadat i vy minimálně v tom smyslu, že s takovým jednáním souhlasíte a nevadí vám. Jak se chce do očí pan starosta podívat těm lidem co tuto možnost neměli stejně jako jí neměl mít on, lidem kteří se na celý život zadlužili aby si mohli pořídit vlastní bydlení, lidem, kteří nikdy nebudou mít vlastní dům či byt. Pozvěte si je na ten váš úřad a řekněte jim, že to co pan Malý udělal je v pořádku a vysvětlete jim, proč oni tu možnost neměli.

Takže pane Zemane vaše odpověď mě rozhodně klid a mír do duše nepřinesla. Celá naše rodina vám a vašim lidem věřila a hlas jsme vám dali, ale za tohoto stavu kdy jste přistoupil na takovéto hry už s námi rozhodně nepočítejte. A neurážejte mě prosím slovy, že zneužívám svobodu projevu a využívám anonimity, píšu slušně a nikoho nikterak nenapadám jen shrnuji fakta a píši co si o těch faktech myslím, celým jménem se nepodepisuji proto, že v tomto případě jméno neni důležité.

Přidat nový příspěvek